4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cu ce s-a trezit Rihanna la 3 metri de ea

Conectare

Mi-am uitat parola

Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X

Admin

ADMINISTRATOR

Rihanna a trecut prin momente terifiante in urma cu doua zile, in timp de se afla in Barbados, la casa de vacanta.

Vedeta se relaxa langa piscina in momentul in care a observat ca un strain o urmareste. Barbatul a fost retinut imediat de garzile de corp ale artistei.

"M-am speriat ingrozitor. Era la nici 3 metri de mine si ma urmarea", a declarat Rihanna.

Barbatul a fost dus la politie. Potrivit autoritatilor din Barbados, se pare ca acesta a zburat special pe insula din Caraibe pentru a o intalni pe cantareata. Mai mult, se pare ca infractorul a facut un efort deosebit pentru a ajunge la vila vedetei, care este intr-o zona retrasa si foarte bine pazita. "A inotat prin ocean si a intrat in gradina ei. Alta posibilitate de a ajunge la ea fara sa fie prins de bodyguarzi nu exista. Teritoriul este extrem de bine pazit", au declarat politistii.

Rihanna se afla in Barbados, insula ei natala, unde isi va petrece sarbatorile alaturi de familie.

Juvenille

Membru fidel
Membru fidel
Wow ce dement Nu
E rau sa fi si asa... :| Adica ce sa zic sa faci toatea astea doar ca sa ce ? Fac pariu ca daca il punea cineva sau il platea sa faca altceva, sa inoate sau sa munceasca nu facea Nu

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum